| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

trebuie sa fac un proiect pentru facultate care consta in crearea unui site despre noi, despre persoana noastra. Intrebarea este, cum ar trebui sa arate acel site, ce ar trebui sa contina, adica efectiv cum ar trebui sa arate. Tot ce stiu e ca trebuie sa aiaba meniu, poze etc

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

"...despre persoana noastra" eu inteleg doua chestii:
1. poate fi un blog personal (inseamna un fel de jurnal personal, ceea ce gandesti )
2. un blog portofoliu (inseamna un un fel de CV care prezinta experienta ta dobandita din anumite domenii (poate fi si site de prezentare a unui produs )

oricum poti sa fuzionezi un blog personal cu un portofoliu

exemplu aici tema pentru site/blog http://storm-themeswear.blogspot.com/

1 răspuns:
| Tataru_Ionut_2001 explică:

De mentionat ar fi faptul ca m-ar ajuta niste linkuri cu siteuri de genul, adica poate sa fie ceva asemanator cu un blog