| Deny998484 a întrebat:

uitati am si eu o problema de cateva zile imi apare la calculator ceva despre "Status" si spune urmatorul lucru "The feature you are trying use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available" va rog ajutaima pentru ca nu stiu ce sa fac am windows 7 daca conteaza.Si de cand a inceput sa apara acest "Status" a inceput sa mearga greu PC.

1 răspuns:
| ReZiSTorr a răspuns:

Instaleaza windowsu din nou. Daca nu ai CD poti scoate daemon tools lite si faci un disc virtual, downloadez un windows de pe net pentru ca windows 7 enterprise e gratuit si il instalezi din nou