| valeeExpress a întrebat:

Uneori cand sunt pe PC mi se micsoreaza ecranul din partea stanga si dreapta, facundu-se negru in partile goale care raman. Din ce cauza e?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu fie din cauza softului de la placa de baza eu iti recomand sa dll driver pack solution versiunea full.
Acest program gaseste toate softurile copatibile cu calculatorul tau si daca ceva lipseste le instaleazza sau le da update la cele existente
incearca asa

| cristif a răspuns:

Apasa la monitor butonul "Auto" care-ti va regla rezolutia.

| molocemarius a răspuns:

E bine cum a spus ORN11, dar ti-as recomanda o instalare de windows, mi s-a intamplat si mie si dupa reinstalare nu mi s-a mai intamplat.

| HeLps a răspuns:

Cek Mai probabil din cauza ecranului incearca sa bagi un alt monitor si daca se intampla la fel du-te la un specialist sau nu stiu dar incearca faza cu celalalt ecran poate ecranul pe care il ai acum este de vinea. FUNDA!

| alextotal a răspuns:

Salut. Regleaza rezolutia din cate stiu cred ca o sa se regleze automat daca dai pe Auto.