| Ovysoru a întrebat:

V-as ruga sa imi spuneti care telefoane sunt cele mai bune pret calitate.Imi plac mult jocurile si aplicatiile, un telefon de care sa nu ma plictisesc.Cel mai bun telefon primeste funda!

Răspuns Câştigător
| andreirobert15 a răspuns:

Pai depinde cel mai bun telefon dupa mine este Samsung galaxy s5 care costa 3.000 lei
sau si s4 este foarete bun la tret de 1.700 lei
daca nu ia-ti s3 coste si putin si este si foarte bun 1.100 lei

5 răspunsuri:
| Vioara112 a răspuns:

Depinde iphone 4s este si bun face si poze bine are si memorie 8 GB...

S-au Samsung galaxy S3 La fel este foarte mai mi se pare mai bun face poze la fel de bine are 16 GB sau Tot 8 nu mai stiu.

| Legend123 a răspuns:

Daca poti spune cam in ce pret te incadrezihappy

| Ovysoru explică:

Cam pe la 2000 Ron...

| d33a15 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s3.E foarte bun.Si pretul scade mereu...winking

| andreirobert15 a răspuns:

Samsung galaxy s4 1700 ron