| spy99 a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati, astazi cand am deschis laptop-ul am constatat ca paritia D a disparut. Am foarte multe fisiere importante acolo si nu stiu cum sa le salvez, INCA ODATA VA ROG MULT SA MA AJUTATI,

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Hopa, asta e nasol! Ia vezi cu asta: http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/
Pui imaginea pe un CD si bootezi cu el!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca hardul e pe moarte, ai nevoie de un rack

| K0sti a răspuns:

Pui hardul pe alt calculator! Un spion nu pune astfel de intrebari...

| spy99 explică (pentru K0sti):

Am incercat si nu merge

| K0sti a răspuns (pentru spy99):

Te duci la disk management si ii schimbi litera!

| spy99 explică (pentru K0sti):

Am incercat si varianta asta, dar nu pot gasi partitia nici acolo pentru. a ii schimba litera

| K0sti a răspuns (pentru spy99):

Hopa, asta e nasol! Ia vezi cu asta: http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/
Pui imaginea pe un CD si bootezi cu el!