| Skipper09 a întrebat:

Voi ce antivirus folositi? Si de unde il pot descarca? De preferat ar fi si un tutorial de instalare.Multumesc.

6 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Iti recomand avast! Free Antivirus este un antivirus foarte bun, consuma putin din resurse si detecteaza tot ce prinde! www.avast.com/ ti-l recomand este foarte bun!

| Klaudiu214 a răspuns:

ESET NOD 32 ANTIVIRUS 6 cel mai bun

| yekto a răspuns:

Avast. gasesti usor si nu e nevoie de tutorial.

| SparkleO a răspuns:

Salut.

Eu folosesc Avira. E foarte bun, si il gasesti de descarcat gratis, de pe site-ul oficial. Ce e frumos la el e faptul ca nu consuma multe resurse.

| DeMeTrIoN a răspuns:

Pai, eu folosesc Avast! si este foarte bun, adica se actulizeaza singur, nu trebuie sa ii fac nimic si nu am avut nici o problema cu virusii. Cand intru pe unele site-uri sau cand descarc ceva ma atentioneaza daca este infectat. Eu ti l-as recomanda. Incearca sa-l downloadezi de aici: http://www.avast.com/index daca nu merge scrie pe Google : antivirus Avast! download free si gasesti mai multe rezultate;) Sper ca te-am ajutat :D