| ReSpawn17 a întrebat:

Vor mai aparea jocuri pe PS 3 dupa ce va apare PS4? sau ps3 nu va mai putea rula jocurile cu grafica mult mai buna? multumesc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Intrebarea e DACA va aparea PS4... oricum daca va aparea atunci o sa mai apara jocuri si pe ps3 un timp. Dar PS3 nu va putea rula niciodata jocurile de PS4.

| black34white a răspuns (pentru lpavel):

Tin sa te anunt ca ps4 va aparea pe data de 21/11/2013 happy si da...vor aparea in continuare jocuri pe ps3 happy cum s-a lansat ps3 in 2007 pana la ora actuala s'au scos jocuri si de ps2 happy dar acum vor sa desfiinteze ps2. atata tot. Deci da vor aparea in continuare happy

3 răspunsuri:
| DrNefarious450 a răspuns:

In primul rand nici macar nu a aparut ps4 si nici nu stim daca va aparea, eu sa fiu sincer chiar daca ar aparea ps4, tot as ramane cu ps3-ul meu happy

| robyrey63 a răspuns:

Ps4 pate apare 15.11. 2013 si ai mult mai bun ca ps 3 da vor fi unele jocuri pe ps4 care la baga si pe ps3 da nu cu aceeasi grafica si detalii ca la ps4 ca nu poate rula