| Andrei260 a întrebat:

vreau sa imi instalez un windows mai performant de care sa-mi aleg 7 sau 8?

4 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Un linux mint 12 ar merge perfect.

| neutrino a răspuns:

Daca calculatorul iti permite, instaleaza-l pe W7.

| MisterCMD a răspuns:

7... pentru 8 exista cazuri de incompatibilitate cu multe programe, etc.

| Anca2999 a răspuns:

Garantez ca 7 e mai bun, cel putin momentan happy deoarece 8 nu e chiar confirmat ca are totul facut ca la carte, eu folosesc windows 7 si nu imi pare rau, am prieteni care au windows 8 si sunt dezamagiti deoarece aplicatiile si tot sunt facute ca la iphone si ocupa mult mai mult spatiu atat pe desktop cat si in laptop /pc, depinde si de ceea ce detii. happy