| Vasy0105 a întrebat:

vreau sa imi schimb placa video la PC si inca nu mi-a expirat garantia...mai este valabila garantia
daca ma duc sa-mi schimbe placa?

9 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca placa este defecta da mai este valabila dar daca este buna nu happy

| Vasy0105 explică (pentru Niiiicu):

Este buna placa dar vreau eu sa o schimb ca nu sunt multumit de ea....asta numai placa nu mai e...Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family (PS2.0/VS0.0)

| Vasy0105 explică (pentru Niiiicu):

Si atunci cum o pot strica pe cea veche fara sa deschid capacul la unitatelaughing

| Niiiicu a răspuns (pentru Vasy0105):

Arunca putina apa acolorolling on the floorrolling on the floorbig grin

| Vasy0105 explică (pentru Niiiicu):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Niiiicu a răspuns (pentru Vasy0105):

big grinrolling on the floor

| Vasy0105 explică (pentru Niiiicu):

Sa nu ma intelegi gresit... vreau sa distrug decat placa video nu tot pc.ulbig grin

| Niiiicu a răspuns (pentru Vasy0105):

Hmm,nu mi se pare o idee buna dar daca vrei suprasolicit-o si va ceda incarca filme, joaca jocuri cu rezolutie mare si poate va cedarolling on the floor

| Vasy0105 explică (pentru Niiiicu):

Mersi de ideerolling on the floor