| Andrei19965 a întrebat:

Vreau sa imi shimb telefonul si nu stiu ce sa aleg tinand cont intr-un oarecare mod si de pret. Iphone 5 (2900lei) iphone 4s (2400lei) sau note 2 (2350lei).Am nevoie de el ca sa fac poze/video sa copiez la scoala .....si sa ma simt bine cu el happy. Dau funda pentru cel mai bun sfatwinking

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Deci big grin daca tot nu conteaza pretul la tine te-as sfatuii iphone 5 din ce ai enumerat tu happy eu totusi te indrum spre galaxy s3, este mult mai bun ca iphone 5winking gasesti pe net destule chestii contrare iphone 5 happy in primul rand tu gandeste-te ca nu poti primi si trimite fisiere cu iphone pe alt telefonwinking plus de alta ca iphnoe st foarte restrictionatewinking nu poti baga de oriunde aplicatii in ele, si esti cam monitorizat in ceea ce faci pe el ...parerea mea happy mie unul nu-mi plac, si note 2 e ft jmcher si chiar face pozele perfectwinking deoarece are o camera de 8 mpx plus restul de facilitatiwinking

| Andrei19965 explică (pentru Assu53):

S 3 chiar nu imi place de loc...cred ca raman la note 2... iphonu e prea de fitewinking mersi mult

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Bravowinking