| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu o problema big grin vreau sa instalez adober flesh player si nu stiu de ce imi apare patratul ala sa dau DON'T SEND/ SEND ERROR REPORT ajutati.ma va rog urgent, dau funda celor care m.ar putea ajuta...

1 răspuns:
| jumbobadboy a răspuns:

Poate ca nu ai auzit dar Adobe Flash Player a fost blocat din motive de securitate foarte grave.Pana Adobe nu va oferi un update la Flash niciun browser nu il mai foloseste. Oricum sunt putine site-uri care il mo folosesc, majoritatea au trecut la HTML 5