| TheKingOfHel a întrebat:

Vreau să-mi schimb placa de basză procesorul, rami, placa video dar nu știu dacă pot să pornesc pcul cu windowsul gata instalat după ce am terminat de montat componentele. Deci pot să-l pornesc sau va trebui să dezinstalez windowsul și pun componentele noi iar după aceea să instalez din nou windowsul? Mulțumesc aștept răspunsuri!

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Windowsul nu va mai merge, trebuie si el reinstalat, deoarece schimbi totul, el instalandu-si driverele necesare pentru rulare pe vechea platforma, deci, reinstalezi si windowsul

| 1791997 a răspuns:

Nu va merge pentru ca winowsul a fost instalat pe componentele cele vechi.asamblezi totul si apoi innstalezi windosul

| mihamika99 a răspuns:

Windowsul trebuie reinstalat
sper ca te-am ajutat o zi buna :*