| Stefan33Pavel a întrebat:

Salut TPU, vreau sa știu care e mai bun glo, sau iqos, ultimile modele

2 răspunsuri:
| GopnikulBogdan a răspuns:

Niciuna.

| ataraxia91 a răspuns:

Salut! E o chestie de perspectiva si preferinta personala. Eu prefer mai mult glo din cateva motive simple: poti sa fumezi tigara dupa tigara, e usor de curatat si are un miros chiar placut. In schimb, IQOS trebuie sa se incarce intre tigari si mirosul chiar muta oameni de langa tine. Si am patit de cateva ori sa se rupa lamela aia dinauntru care incalzeste tigara. si dpdv pret glo e o afacere mult mai buna, inclsuiv pe pachetel de tigari care luate de pe site sunt mult mai avantajoase.