| CataM88 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti un magazin online de placi video DDR 2.

7 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Dar de ce ai pus intrebarea la categoria "totul despre TPU"?

| CataM88 explică (pentru dragosbogdan001):

Ca sa se mire PROSTII!

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru CataM88):

Vrei sa te raportez? Am doua motive: m-ai facut prost si pe motiv ca tot tu esti ala care nu stie diferenta dintre o categorie si alta, si mai ai si curaj sa comentezi! Eu, sa stii, am dat raspunsul acesta ca sa imi apara acel "evalueaza intrebarea" care le apare seniorilor si sa zic ca este la categoria gresita, sa ti-o mute, si asta s-a intamplat (s-a mutat, nu?)!
Si in plus ce ma comentezi tu cu nici 10 raspunsuri pe site pe mine, care am mai mult de 300? Tu care ai cont de ieri (de fapt in ziua in care ai pus intrebarea poti zice ca e ziua in care ti-ai facut contul) imi zici mie, care am cont de luni intregi, ca sunt prost? Esti raportat din a doua zi din care ai contul, din pacate.

| CataM88 explică (pentru dragosbogdan001):

Esti un ciudat!

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru CataM88):

Tu esti cea ciudata! Eu ti-am zis doar sa nu te mai iei de unul mai tare ca tine pe site. Si inca o intrebare: daca abia ti-ai facut cont, DE UNDE STIAI CA CATEGORIA "totul despre TPU" este CEA MAI FRECVENTATA?

| CataM88 explică (pentru dragosbogdan001):

Ba esti un om PROST care nu stie ce este aia viata. Tu este genul de om care sta toata ziua pe calculator si strica curentul degeaba!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Esti pe lista mea de "Utilizatori ignorati". Si tu esti cea care nu stie ce e viata. Eu daca stau 2 ore pe calculator pe zi, si tu imi zici mie prostii! Doamna "tu este genul"!