| Gicag a întrebat:

Vreau sa vand un calculator si nu reusesc sa gasesc pe cineva sa-mi-l cumpere. Poate stie cineva un site dedicat sau ceva de genu. De altfel poate ma ajutati si cu un pret: am un desktop intel core2duo 2.5ghz, 2gb ram, nvidia 8600GT. Il dau cu tot cu monitor LG 19', mouse, tastatura si sistem audio. Cam cu cat sa-l vand? Are vreo 3 ani btw.

Răspuns Câştigător
| Alexsb2006 a răspuns:

Nu stiu exact dar as zice ca poti sa ceri undeva intre 850 -1000 lei pe acolo, poate putin mai mult dar nu cred, incearca sa il pui pe okazii(.ro) happy acolo il dai cel mai repede in general...are multi utilizatori

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Baga anunt pe okazii...e cel mai bun site de anunturi.

| dragoshellu a răspuns:

Okazii, amazon chiar si pe ebay ( am vandut un ipod touch prin amazon )