| Henryk17 a întrebat:

vreau un program foarte bun ca sa-mi filmez pc-ul, in timp ce ma joc la jocuri...etc... Dar sa fie full si cu key.DAU Funda si VOT!

Răspuns Câştigător
| bogabogdan a răspuns:

Salut, cel mai bun este Fraps-ul dar inregistrariile pe care le scoate is prea mari in dimensiune, dar il gasesti cu licenta tot full.
Altu e. Camtasia o sa ai si un tool frumos de editat inregistrari pe langa programul de filmat.
Altul care e recomandat de toata lumea e Bandicam majoritatea jocurilor is filmate cu Bandicam.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Fraps.Softu turmei.Asta nu înseamnă că este cel mai bun.Îți spun precis că e o mizerie de soft.
Recomand CamStudio:http://camstudio.org/
Și ce dacă e necomercial? Face treabă mult mai bună decât fraps.