| ImperfectPerfectionx4 a întrebat:

Salut Tpuu happy. Deci, cum pot sa imi pun in PhotoScape scrisul " Walt Disney Script "? sad. Eu L`am Luat De Pe Net, Dar Nu Stiu Cum Sa Il Bag In Photoscape straight face. Deci. o fata mi-a spus sa pun "icoana" waltdisneyscript in " icoana" cu Photoscape. Am incercat dar imi scrie : Fisierul nu exista sau e necitibil wds011402 straight face. Am incercat. si ce as putea sa fac straight face? Please, raspunsul care va fi cel bun, si care ma va ajuta sa reusesc sa il pun pe PhotoScape are FunDaa :X. Thanks :*. Bye!

3 răspunsuri:
| smashedblackfox a răspuns:

Pai, du-te la my computer->c->windows->fonts si il lipesti acolo, apoi deschizi photoscape-ul si il cauti. merge happy sper ca te-am ajutat

| Geoops a răspuns (pentru smashedblackfox):

Ce format trebuie sa aiba?

| αғғιхoιd a răspuns:

Deci. Te duci la control panel>fonts>dai click pe fontul care zici tu il iei si il pui acolo la fonts. Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes