| stefanush2295 a întrebat:

Salut tuturor.am placa audio SoundMAX Integrated Digital HD audio si vreau sa ma aud in boxe cand vorbesc la microfon.am windows 7...cum fac? dau funda+vot

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Dai la setari.vezi sa nu fie aplicat pe sistem 5.1.sa fie pe phone stereo sau cam asa ceva.si dupa dai la setari si dai la microfon.debifeaza-l.sau bifeaza-l.si vezi cand t auzitongue

| Djonny a răspuns:

Pai jos unde iti apare ora are o chestie precum o boxa e volumul dai dublu click sh ai mai multe acolo wave, cd palyer lin, etc sh vezi ca trebuie sa ai si microphon sau daca il ai in romana microfon dac nul ai dai sus la optiuni apoi la proprietati si bifezi microfonul apoi i dai volumul maxim sa te auzi cand vb fara sunet sa nu te auzi speer ca te-am ajutat funda/vot?smug

| stefanush2295 explică:

Fii mai explicita daca potibig grin