| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor cum pot face sa iau ceva de pe net cum ar fi http://referat.clopotel.ro/Metanul-5996.html si sa il pun pe un stick?

5 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

In josul pagini pe mijloc este un buton portocaliu pe care scrie DOWNLOAD. apesi pe el il descarci. dupa care il dezarhivezi si il pui pe usb. SIMPLU

| Cipri99 a răspuns (pentru DataSoft):

Si cu ce program as putea deschide fisierul am dezarhivat arhiva dar nu merge deschis cu Adobe reader

| DataSoft a răspuns:

Microsoft Word

| Loominaty a răspuns:

Wow, dupa ce ca copiezi referatul de pe net in loc sa-l faci tu, nici asta nu-ti iese. straight face

| Cipri99 a răspuns (pentru Loominaty):

Nu il fac doar de acolo iau mai multe site-uri asta e nu eram atent am pus aici o intrebare se mai intampla, incerc sa iau de unde am posibilitatea, daca nu era netul atunci luam niste carti+daca nu era netul luam din carti si tot nu il faceam eu.