| GeoGeo6566 a întrebat:

Salut tuturor d epe TPU! Am auzit ca se poate castiga bani din filmele pe care le postezi pe youtube, am cautat si nu am gasit cemi trebuia, asa ca va rog sa-mi spuneti pas cu pas cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| costi01 a răspuns:

1.Iti faci cont.
2.Filmezi ce vrei.
3.Trebuie sa strangi like-uri, vizionari, abonati.
4. Faci partenierat cu YouTube si o sa primesti o suma de bani pe luna.

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Trebuie sa ai foarte multe vizualizari, like-uri, subscribe-uri. Apoi o sa faci parteneriat cu YouTube-ul si vei primii cativa dolari pe luna.

| costi01 a răspuns:

1.Iti faci cont.
2.Filmezi ce vrei.
3.Trebuie sa strangi like-uri, vizionari, abonati.
3. Faci partenierat cu YouTube si o sa primesti o suma de bani pe luna.

| kteichd a răspuns:

Google Adsense - cu asta fac ei bani, cauta, invata si pe urma daca stii ce trebuie sa faci castiga bani