| meinteil a întrebat:

Salut tuturor de la o vreme nu mai pot vedea imaginile full screen pe facebook sau alte site-uri unde as dori sa le vad full screen.
Ce ar putea fi?
Mentionez ca folosesc Mozilla Firefox
Multumesc

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Intra in mozzila deschide o fila noua sau daca scrie tab atunci un tab nou scrie about:config, da click pe ce iti apare ca sa intri unde trebuie, si dupa scrie asa full-screen-api. enabled si daca scrie false da dublu click pe el sa apara true. altceva nu stiu ce sa zic. succes

1 răspuns:
| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza-l iar si importa update de la IE