| vily007 a întrebat:

Salut tuturor, revin la intrebarea mea legata de placa video, cum spuneam calculatorul meu este in regula are placa lui video de cand l-am cumparat si porneste pot vedea filme clipuri sau oricealtceva, dar vreau sa ii mai adaug o placa video, asa ca am facut rost de una si am atasat-o de placa de baza, dar nu imi indica nimic, am intrat si la bios, dar nu reusesc. Ce trebuie sa fac? Multumesc

2 răspunsuri:
| 01012013 a răspuns:

Imi pare rau dar nu te pot ajuta! dar am o intrebare poate cunosti tu? cin vb cu cineva pe skype cunosti vreo programa care sai pornesti camera ei? mersi

| vily007 explică (pentru 01012013):

Numai daca ii cunosti IP calculatorului, poti intra si in calculator si sa ii pornesti camera