| BoloVladut a întrebat:

Salut tuturor.va rog daca stiti sa ma ajutati cu ceva.
am calculator connect la internet. pot prin cablul de usb sa am internet si pe telefon. am un Samsung galaxy s 5670 fit. va rog mult.multumesc!

Răspuns Câştigător
| SweeTThing95 a răspuns:

De fapt se poate.Acum recent si-a cumparat mama un HTC android si i-a dat la fratele meu sa scoata ceva de pe net prin usb.

2 răspunsuri:
| Bogdi_Bogdan_1992 a răspuns:

Deci daca ai netul prin "fir" nu poti daca ai stik da poti scoti cartela din stik si o bagi in tel

daca te referi sa te toti conecta prin cablu de date nu cred ca poti sa faci asa ceva...

| BoloVladut explică:

Inseamna ca se poate thinking