| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc si eu pe cineva care stie Photoshop foarte bine, sa imi modifice o fotografie? Platesc daca e nevoie!

(Mai exact, as vrea ca un priceput in photoshop sa imi arate cum as arata cu par f scurt in cap, sau poate chiar ras)

7 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Cat platesti?

| BoneShiver a răspuns (pentru dolceromania):

In functie de cat de verosimil se arata artistul happy

| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Iti fac gratis daca dai apreciat de editor

| BoneShiver a răspuns (pentru Lascau_Alex_1996):

Cum facem legatura? Mailul meu este graveshiver@gmail.com

| AlinEdxy a răspuns:

Trimite poza pe email si o sa ţi-o fac.Nu vreau bani.

| BoneShiver a răspuns (pentru AlinEdxy):

Cum facem legatura? Mailul meu este graveshiver@gmail.com da.mi tu un semn ceva

| Lascau_Alex_1996 a răspuns (pentru BoneShiver):

Mailul meu este alex51magesti @gmail.com trimite-mi poza impreuna cu ce vrei sa schimb pe ea. Daca ai skipe e si mai bine. Daca nu ai nu-i problema. Skipul meu este 0741054364 asta daca il cauti pe skipe va aparea cineva ItzAlexArtz//Alex.L ~ Official. Daca nu ai skipe atunci trimite-mi pe mail.