| zer0 a întrebat:

Uneori windows-ul trece de la tema pe care o am pe windows 7 basic si daca ii dau restart isi revine, iar daca incerc sa schimb tema ma obosesc degeaba. Acum vad ca nu a durat mult s-a schimbat la loc in 2-3 minute. Stie cineva de la ce se intampla asta?
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori anumite programe sau jocuri functioneaza doar pe tema windows 7 starter. apropo, ce versiune de win 7 ai? se programe si ce jocuri executi frecvent?

| zer0 explică (pentru anonim_4396):

Ultimate, stiu ca unele ruleaza pe tema aia dar eu nu am deschis decat chrom-ul si mess-ul in momentele acelea. frecvent astea 2, anitivirusul.