| rLdw0w a întrebat:

Salut utilizator TPU.Nu de mult am fost nevoit sa scot tot afara din casa ca inauntru-l ei sa se vopseasca jugraveasca etc.a trebui sa scot si pc si tot.Cand le-am bagat inapoi a fost destul de greu sa bag toate cablurile in unitate. boxe s.a.p.d, am aprins pc. totul ok. Dar nu se aude, am realtek si tot nu se aude, se mai aude cateodata dar numai intr-o boxa, am sistem Genius.Ce sa fac sa se auda in toate boxele?
PS:m-am uitat la boxe sa vad daca is bagate firele. par sa fie bagate.

Răspuns Câştigător
| transsa a răspuns:

Poate sa fie de la jack-ul de la unitate. Curata-l cu ceva(o carpa, prosop etc.) si vezi daca mai face asa. E posibil sa fi intrat praf.

1 răspuns:
| premiere30 a răspuns:

Poate nu ai băgat cablu unde trebuie, trebuie să îl bagi acolo unde e verde (la PC).