| GGB22 a întrebat:

Salut,
Vreau sa cumpar o imprimanta pana in 700ron sa fie color, laser cu scanner sa aibe cartusele mari reincarcabile.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva! Nici second nu gasesti! In plus, imprimantele ieftine (secretul fabricantilor) au cartusele mici si proaste, pentru ca producatorul trebuie sa-si scoata bani prin vanzarea consumabilelor! Atentie ca imprimantele noi nu prea au cartuse compatibile, sau nu se gasesc cipuri, pentru ca nu au interes sa scoata!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Cumpara.

| AKARA0 a răspuns:

Cumpara de pe olx

| GGB22 explică:

Nu vreau second, ce mi-ai recomanda pana in 1500? (Kosti)