| meseriasul88 a întrebat:

Salut vreau sa filmez un video si il pun pe youtube dar vreau sa-l modific adica sa pun ce melodie vreau se poate da funda

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incalci drepturile de autor. Numai daca melodia pe care vrei sa o pui figureaza ca e gratis,(nu ca e descarcata gratis de pe net) atunci o poti pune.

5 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Salut uite ceva careo sa te ajute
http://www.windows-movie-maker.org/

| GabiTanase a răspuns:

DA se poate cu programul Camtasia Studio il gasesti pe net si e foarte usor de folsit, plus ca ai tutoriale pe youtube.Bafta!

| meseriasul88 explică (pentru GabiTanase):

Stiu cum sa-l fac dar nu incalc dreptul de autor eu nu vreau sa pun din melodiile care mi le ofera pe youtube as vrea sa pun ce melodie vreau eu

| Monicuzza a răspuns:

Da,poti...chiar pe youtube poti, incarci video-ul intai pe contul tau, apoi intri aici http://www.youtube.com/editor si alegi melodia pe care vrei s-o pui pe fundal.

| meseriasul88 explică (pentru Monicuzza):

dar nu incalc dreptul de autor eu nu vreau sa pun din melodiile care mi le ofera pe youtube as vrea sa pun ce melodie vreau eu