| Junior1234 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar cu procesor AMD SH si nu gasesc sunt foarte rar, cine are procesor pana in 220 lei va rog contactati-ma.

7 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Ce placa de baza ai?

| Junior1234 explică (pentru tteo92):

Rog seriozitate.

| tteo92 a răspuns (pentru Junior1234):

Pai iti suporta mai multe procesoare placa de baza, poti sa pui unu din urmatoarele procesoare : AMD Phenom FX/Phenom/Athlon X2/Athlon 64 FX/Athlon 64/Sempron.
doar ca procesor mai bunicel nu gasesti pana in 220 lei. doar daca il iei la mana a2-a.
Desi nu e prea bine.

| Junior1234 explică (pentru tteo92):

Pai la mana a doua vreau sa imi iau si nu gasesc AMD pana in 220 lei.

| tteo92 a răspuns (pentru Junior1234):

Pai am eu un procesor la 200 lei, daca te intereseaza si esti din Tm, procesorul e amd athlon 64 x2 4000+

| Junior1234 explică (pentru tteo92):

Nu sunt din Tm sunt din Barlad.Jud Vasluihappy