| Bogdan4688 a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un Samsung galaxy gio si am auzit un zvon ca cica android market nu mai exista si daca imi iau telefonul acum ca androiul nu mai exista telefonul asta o sa aiba android? Si daca are o sa pot descarca de pe el? Detali va rog, urgent. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Primesti, deci ot ce are andoid are si playstore acum. Si daca nu are se pune, insa la gio, este deja.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Android market nu mai exista pe nici unt lefon cu android 2.2(inclusiv) sau superior. Acm se numeste google play, si este acelasi lucru, dar alt nume

| Bogdan4688 explică (pentru sltlp):

Mai vreau sa intreb daca eu imi iau telefonul cu ce il primesc android googleplay sau cu nimic?

| sltlp a răspuns (pentru Bogdan4688):

Primesti cu google play

| sltlp a răspuns (pentru Bogdan4688):

Primesti, deci ot ce are andoid are si playstore acum. Si daca nu are se pune, insa la gio, este deja.

| xgaming31 a răspuns:

Android market sa transformat in GooglePlay Store, dar daca iti este mai usor poti sa stergi datele si automat se va transforma in Android market, dar stai relax fie Android market fie GooglePlay Store ambele au aceleasi aplicatii. FUNDA?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa nu mai existe android ul?

| Seth008 a răspuns:

Poti sa downloadezi aplicatii binenteles....intradevar android market nu mai exista....acuma este Google Playwinking o zi faina sa ai