| GaleaMarius a întrebat:

Salut, vreau sa imi pun pe siteul meu Generator de coduri de culori HTML
mai clar, vreau codul HTML pentru acel generator, l-am gasit aici
http://www.tutorialehtml.com/generator/html-color-code-g enerator.php
Am incercat sa dau View page sorce(il gasiti cu click dreapta) am copiat tot, cand l-am pus la mine pe site, tot aiurea, fara imagini
Adaugati dj_dam9999, pentru alte detalii, daca ma puteti ajuta,
DAU FUNDA...va multumesc

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Mai omuletule. In spatele acelui generator de culoare nu sta doar cevezi tu vizualizand sursa paginii. Sunt si alte pahini php pe care nu ai cum sa le vezi. Sunt imagini, sunt scripturi. Ce vezi tu in sursa e ce rezultatul muncii acelor pahini si scripturi. Nu ai cum copia asa generatorul. Ai nevoie de tot pachetul.

| xplicitstudio a răspuns (pentru DoarImpreuna):

Ai dat un raspuns de c***t.

| xplicitstudio a răspuns:

Add-me: "xplicit_costy" si te ajut.