| florincata a întrebat:

Vreau sa imi spuneti va rog daca merge jocul gta4 si assassin's creed III pe pc-ul pe care il am eu.

Processor: AMD Athlon (tm) II X2 250 Processor( 2 CPUs), ~3. 0GHz

Memory : 2048MB RAM

DirectX Version: DirectX 11

Opreating System : Windows 7 Eternity 2009 32-bit (6.1, Build 7600

Placa video nu stiu cum sa o aflu dar stiu ca este de 1 GB

Pe cutia placi video scrie ATI RADEON Premiun graphics HD 4650, ATI Cross fire x technologi, DVI/CRT HDMI

1GB DDR3, 128-bit memory interface

Deci ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

GTA 4 "ingenuncheaza" si sisteme de 5000 RON; este un joc foarte prost optimizat.
Cu sistemul tau va rula destul de prost si daca dai toate setarile pe minim.

1 răspuns:
| Sh3d0wPr0w a răspuns:

Vreau sa precizez ca ai un pc foarte bun, dar mai trebuie 1 GB RAM, inca 512Mb placa video, procesor bun, ar fi sanse de 80% sa mearga