| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de un proiect cu un canal de youtube.Continutul o sa fie cu videoclipuri funny, deoarece sunt vizionate.Ce nume as putea pune la canal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi fac vlog asa poti face si tu. Subiectele nu conteaza asa mult

| Daniel323 a răspuns:

Video funny furate de la altii.

| IonutPetre12 a răspuns:

O sa ai concurență. Trebuie să faci ceva diferit sau ceva mai bun.

Dimaline' Tiganime' AloeVera' Munteanu' Curieru' Dacă vei avea video-uri funny numele trebuie sa n-aiba sens delo c sau sa fie si el putin amuzant. Mult noroc cu canalul!