| Anonymous2824 a întrebat:

Salut. Vreau să mă mut de pe Firefox pe Google Chrome pe Windows. Sunt un utilizator loyal Firefox de 4 ani, doar că se pare că Google Chrome e ani lumină în fața Firefox-ului sau altor browsere, acesta oferă performanță superioară la Firefox, stabilitatea este excelentă, nu sunt probleme de compatibilitate cu site-urile ca pe Firefox iar toate aceste funcții noi de pe Chrome care nu sunt pe Firefox parca te pune pe gânduri, mai ales funția cu Google Lens ceea ce o iubesc. Pe mobil folosesc Chrome si este excelent, dar pe PC sunt nesigur.

După voi merită să mă mut sau să rămân? De asemenea aș dori un răspuns serios nu glume sau răspunsuri la mișto, din punctul dvs de vedere. De asemenea nu doresc absolut de loc să folosesc alte browsere decât acestea care le-am enumerat.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Meh, eu folosesc atat Firefox cat si Chrome. Ocazional mai folosesc si Opera.

| Batmanel a răspuns:

Daca prin ani lumina te referi full implementat cu serviciile google, da.
In rest nu. Eu folosesc doar firefox pentru ca are cele mai multe extensii (pe chrome majoritatea nu exista) si brave pentru chestii uzuale.