| Tocaciu_Mihaita_1998 a întrebat:

Salut vreau sa-mi cumpar o Tableta E-BODA Essential A300 cu procesor Cortex A9 1.0GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, 3G, Wi-Fi, Android 4.1. Intrebarea mea este: Pot vedea canale TV fara sa am abonament la internet pe tableta?

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut poti vedea programe tv de pe tableta, gasesti in google play aplicatii gratis care ofera asta
http://bit.ly/IyLqui

| Tocaciu_Mihaita_1998 explică:

Mai am o intrebare pana la ce distanta prinde wi.fi?

| Grigore_Adrian_1955 a răspuns (pentru Tocaciu_Mihaita_1998):

La o distanta maxima de 7 metri daca vrei pot sa iti vand e-boda essential a310 android 4.1