| Jack8653 a întrebat:

Salut. Vreau să mi cumpar un iPhone
Ce sa aleg dintre iPhone 12 pro max și Iphone 13 acum in 2024?

3 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Clar 12 pro max.
Are o camera in plus, ecran mai mare si mai bun ca 13.
Mai bine sa iei cel mai bun telefon din acel an decat cel mai ieftin din următorul.

| kalasnicov22 a răspuns:

As prefera 12 promax din cauza afisajului mai mare, si al camerei tele.
In rest sunt asemanatoare, chiar daca unul are procesor a14 si celalalt a15, este doar marketing.

| AdrianGht a răspuns:

Salutare! eu as alege Iphone 13.
O sa suporte un ios mai mare.
Poti sa gasesti pe www.pcgarage.ro.
De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."