| dodo1001 a întrebat:

Salut, vreau sa sterg si eu o conexiune wireless. Am doua de la acelasi modem, si una e degeaba. Cea wep functioneaza, dar mai e una wpa care e detectata impreuna cu cea principala si nu e de nici un folos. Am incercat sa o gasesc in meniul routerului dar e decat cea WEP. Routerul este HG655b

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,wpa este o functie (protocol mai degraba) disponibila a routerului la care te-ai conectat prin protocolul wep, nu incurca cu nimic, sunt cam mana in mana wep si wpa.