| alex2009 a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu cate persone folosesc windows xp, vista sau 7?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Personal folosesc 7, cu licenta. Inainte foloseam xp si eram multumit. Si 7 e destul de bun. Nu e prea mare diferenta dar din cate mi se pare mie, nu e prea bun pentru jocuri. Oricum eu l-am testat pe jocuri ce cer rezolutie si palca video mare precum si rami si a functionat destul de bine. Despre vista nu spun nimic, odata l-am instalat si cand am vazut mi s-a parut greu si nu aveam niciun chef sa il invat asa ca am ramas la xp sau 7. Momentan, cat am licenta raman pe 7.

5 răspunsuri:
| Angel_5977 a răspuns:

Eu am windows xp

| tekatoki a răspuns:

Folosesc xp sunt un gamer inrait. pe vista sau 7 nu merg toate si cer si mai multe resurse.

| DeyCj a răspuns:

Eu am rămas încă la Windows Xp.Motivul ar fi consumul de resurse scăzut şî lipsa unui hardware pentru Windows 7(mă refer la un procesor minim dual core, ram minim 3 gb şi placă video de 512Mb minim)

| AlexxaRainbOw a răspuns:

Eu vista... dar nu e bun asa ca o sa'mi pun windows xp happy...

NOname
| NOname a răspuns:

Eu am Windows Vista si sunt destul de multumita de el. 7-le inca n-am incercat.