| catalinutzu95 a întrebat:

ziceti-mi si mie cateva aplicati pentru tableta goclever i71, ce aplicati folositi voi?

Răspuns Câştigător
| puffii548 a răspuns:

Aplicatii muzica: Winamp, Shazam, MX Player, Youtube etc.
Aplicatii poze: Marker, Graffiti, Magic Marker, Kid paint color
Aplicatii socializare: Facebook, Twitter, Yahoo Mail, Yahoo Messenger, Skype
Aplicatii cultura generala: Geografie Dex, Primul Ajutor, Harti, Google Traducere, Orasul Meu
Aplicatii Jocuri: Air Penguin, Angry Birds(normal, rio, seasons, space, star wars), Cut the rope( sunt doua daca te uiti atent una cu bila pe care o mananca rotunda si una in forma de stea) Design My Home, Falldown 3D, Ice Runner, Icy Tower, Luminesce, Magic Wingdom, Panda Run, Punct cu Punc(pentru copii, frati, surori), Rail Rush, Space Buster, Subway surf, Temple Run, Unblok me fREE si in special cel mai urmarit jik POU...rolling on the floor
Sper ca ti-am fost de ajutor... FUNDA?love struck

| catalinutzu95 explică (pentru puffii548):

Tu ai tot goclever i71?

2 răspunsuri:
| puffii548 a răspuns:

Eu nu. Am Ipad dar am citit si merg aplicatiile astea pe tableta ta si multumesc pentru funda.