| MrMaloneSV a întrebat:

Ziceti si voi o parere, as vrea sa imi iau un laptop pentru gaming cu procesor >bunfoarte bun ca de exemplu un i5 sau i3 sau AMD la un pret cat de cat accesibil pana in 2500 lei.Ce ziceti ies mai ieftin daca il fac din componente? Si dati-mi niste site-uri cu laptopuri mai ieftine si as vrea sa il iau in rate.Mersi dau funda la cel care chiar ma ajuta.

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu stiu cat de ieftin va fi daca in vei face pe bucati fiindca nu am incercat. Am facut desktop-uri si am fost multumit de rezultat. Ce zici de laptop-ul asta http://www.emag.ro/......E5W1TBBBM/

| xAlL3Xx a răspuns:

Du-te la un magazit eMAG si te va ajuta cei de acolo, eu mi-am luat un calculator si este fffff bun si am dat 2300 leiwinking FUNDA?

| MrMaloneSV explică:

Mai astept raspunsuri