| George12356456 a întrebat:

Salut! Zilele trecute am făcut update la ios18 public beta. Astăzi am văzut multe postări ca majoritatea au primit versiunea oficială de ios18. Eu nu am primit nimic…. trebuie să setez ceva ca să ies din beta? Sau trebuie să mai aștept?

Merci!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ii poti face upgrade cu iTunes pentru Windows.

| relian a răspuns:

Astazi e disponibil, asa scrie la mine, azi fiind 17 septembrie. Cum faci? Te duci la Setings -General- Softwer Update. O sa zica ca telefonul tau este up to date, tu derulezi in jos, tocmai jos de tot, nu se vede pe ecran, de aia nici eu nu stiam, zic undei frate ca nu-i nimic laughing si zic ia sa derulez, desi pagina era alba, sa derulat si era jos chestia asta, optiunea Other option available si este ios 18, ceva genul asta, dai sa-l iei, cam asta e tot, esti cu ios 18, eu acu il iau in timp ce iti raspund.