| aplyseby1994 a întrebat:

Saluta tuturor. Am o dilema. La inceput am vrut sa imi iau un ipad 16gb 3g...pretul este undeva pe la 26 de milioane. Acum m-am gandit si ar merge a 2-a varianta si un laptop. Imi trebuie ceva pen tru a intra p net, a sta p fb, a te juca, a asculta muzica etc. Voi ce ma sfatuiti sa fac? adica voi ce ati alege? laptop sau ipad? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

IPad-ul este prea scump pentru ce-a ce face! Daca vrei tableta iti recomand un Asus, sau ceva cu sistem de operare Android. Android-ul este mult mai bun. Cea mai buna tableta la ora actuala este Samsung Galaxy Tab 10.1 si este 25 de mill. Daca vrei pentru facebook/messenger unde trebuie sa scrii este mai bun laptopul, dar daca vrei sa mai si te joci iti recomand o tableta (! cu 3G sa fie ca sa poti baga cartela de net!). Bafta!

Răspuns utilizator avertizat