| BulaNNNz0R a întrebat:

Salutare,am luat si eu halo 2 3 stiti jocul de la Xbox si mil downlaodeaza ca vreo 77 winrare si nu stiu ce sa fac uni mi-au zis sa sterg extensia.rar si apoi sa dau open with winrar dar e mult de facut va rog raspunsuri! funda!

2 răspunsuri:
| thebiggesttroll a răspuns:

Dai extract la prima arhiva(winrar)si dupa aia se vor extracta toate.Bafta

| BulaNNNz0R explică:

Am incercat apoi imi cere celallt winrar adica celalalta parte apoi tot asa am incercat sa fac asa am ajung pana kla partea 30 si apoi mi-a dat eroare nu stiu dc nu merge