| mariuseu12 a întrebat:

am o intrebare. Se poate sa sterg fisiere de pe un dvd deja scris?
PS: se poate sa fie bun de refolosit?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca este reinscriptionail, da, il poti sterge si rescrie de cateva zeci/sute de ori.
Le recunosti ca-s marcate cu dvd-rw.
Altfel nu, da's al niaba de iefitne, poti scrie oricand altul.
Bafta

3 răspunsuri:
| Katczinsky a răspuns:

Exista anumite DVD-uri pe care se pot rescrie. Vezi ca ai in Nero de sters. Vezi daca iti merge. Daca nu, inseamna ca nu e un DVD compatibil. happy

| anonima94doll a răspuns:

Din cite stiu eu nu, dar am auzit ca sunt si unele de pe care se sterg si poti din nou sa scrii, dar nu am intilnit personal, deci nu

| rijak a răspuns:

Se poate doar daca e dvd-rw altfel nu doar daca nu e plin se poate de adaugat date cu ashampoo burning studio