| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, am o problema cand vizionez filmele, merge bine, dar cand sunt efecte, sau acolo unde este actiune tot se vede asa purici, si se blocheaza, dar iar revine.
Nu cred ca ii de la PC, ca am destul de bun, zic eu...filmele le vizionez cu VLC...care este problema oare?

PC:

AMD Phenom X4 9650 2.3 GHz
8 GB RAM DDR2
nVidia 9800GT 1GB

3 răspunsuri:
| semix a răspuns:

Salut. probabil ai instalat ceva codec-uri aiurea(sau alt program ). sau stai prost cu sincronizarea la PC(ram stricat ) sau placa video are ceva daca iti face asa si in jocuri, desktop... sunt mai multe dar cel mai probabil descarca alt player/ si da un uninstall la ce n.ai nevoie. bafta big grin

| pyngu_8506 a răspuns:

Daca nu ai codecuri instalate ar trebui sati instalezi iar daca ai cauta kmplayer e un pic mai bun ca vlc-u happy