| florinel1197 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, de vreo 2 zile cand intru pe facebook ma redirectioneaza pe alte site-uri si eticheteaza singur persoane in anumite poze fara ca eu sa fac ceva.Ma putetim ajuta?

2 răspunsuri:
| qrage a răspuns:

Scaneaza-ti de urgenta pc-ul cu un antivirus! De fapt cu un internet security mai bine. F-secure internet security de exemplu. Si schimbati parola pe FB...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme cu faptul că te-ai umplut de gândaci de calculator. Scanare, curăţare, dacă nu se rezolvă...reinstalare. Dacă după reinstalare păţeşti la fel, atunci nu mai folosi calculatorul, eşti incapabil de asta.