| BalanescuAlex a întrebat:

Salutare.Am o problemă cu Laptopul,mi se încinge foarte tare,iar după ce se încinge toate merg fooarte greu,chiar și când mă uit la filme pe internet,nu mai spun de jocuri,chiar și Call of Duty 1, merge foarte greu.
Mulțumesc

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cumparati cat mai repede un cooler, altfel risti sa ramai fara laptop in scurt timp. Efortul financiar e unul foarte mic (te costa sub 100 ron)

| BellaCullen14 a răspuns:

Pune ceva dedesubt, sa isi faca aerisirea.

| ucvfcsb a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema cu racirea

| catanutza93 a răspuns:

Cooler-ul de la laptop e problema...asa mi se intampla si mie...du-l la un specialist ceva sau la garantie daca mai ai sa ti-l curete si apoi va fi foarte bine.o seara placuta