| lovestory14 a întrebat:

Am o problema cu wireless-ul! Tocmai ce mi-am luat un router huawei HG655b, dar mie nu-mi apar,, liniutele" alea langa ceas jos in dreapta. Puteti sa-mi spuneti de ce si ce trebuie sa fac!? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Nu iti apar acele liniute pentru ca ori nu ai placa de retea cu wifi ori o ai si nu ai instalat driverul.Iar fara driver e ca si cum nu o ai in pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai placa wireless pe calculator/laptop? Daca nu ai placa de wireless ti-ai luat degeaba router wireless. Driverul de la router l-ai instalat? l-ai configurat cum trebuie?