| Alex2312 a întrebat:

Am o problema cu Xbox-ul meu (360). l-am luat de la cineva acum cateva luni, si mi-a spus ca e modat LT 3.0, e adevarat, am si jocuri piratate pe el, deci intr-adevar e modat ..azi am luat de la cineva un NFS care merge doar pe xbox-urile modate LT 3.0. Cand am pus jocul in Xbox zice ceva cu "cannot read disc" sau ceva de genu. Hellpp! FUNDA

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai probat discul pe alt xbox sa vezi daca macar e corect facut?

| PetraCatalin a răspuns:

Inseman ca CD nu este compatibil cu XBOX-UL tau