| VasiVasi20 a întrebat:

Salutare, am o problema, dau Hostpot de pe telefon pe laptop cu windows 11, se conecteaza intru pe Youtube si nu merge, cand intru la retea imi spune ca e conectat si fara internet. Datele mobile sunt pornite evident, precizez ca in trecut m-am conectat si funtiona, am sters un antivirus al laptopului si nu imi dau seama daca e de atunci sau nu, pe alte retele functioneaza, mersi.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste conectarea de pe laptop si porneste-o din nou (cu parola EXACTA, avand grija la majucule si minuscule).
Daca intra pe alte pagini (de exemplu pe google, ro ), atunci trebuie sa inre si pe youtube.com